PVC zemin kaplamaları; Zemin kaplama sistemlerinde en yaygın uygulamalardan biridir. PVC zemin kaplama özellikle dayanıklılık ile ön plana çıkmaktadır. Bu nedenle oldukça fazla talep edilen bir yer kaplama modeli olma özelliğindedir.

Sıvıya ve darbelere karşı dayanıklı olmasından dolayı kabarma ve zeminden kopması da mümkün değildir; yine sıvı ve diğer hijyenik olmayan etkileşimler neticesinde, malzemenin küflenmesi yada farklı şekillerde rutubet barındırması söz konusu dahi değildir.

PVC zemin kaplama çeşitleriyle ilgili sınırsız özellik sayabiliriz; ama kesinlikle unutmamamız gereken ve bu özelliklerden müşterinin tam anlamıyla randıman görmesini sağlamanın en önemli yolu doğru zeminlere doğru çözümler tasarlamak ve ürünü profesyonel uygulayıcılara teslim etmek gerekmektedir. Firmamız PVC zemin kaplama tasarım sistemlerini sizlere sunarken aynı zamanda; zamanıda teslimat, güçlü teknik destek, profesyonel zemin ustaları, ve uygun pvc fiyat seçeneklerini de sunmaktadır.

Marmoleum PVC

Marmoleum, Forbo firması tarafından, keten tohumu yağı, hint keneviri, ağaç reçinesi kireç taşı gibi malzemelerden üretilen, uzun ömürlü ve çevre dostu bir yapı malzemesidir.

Karo PVC

Karo PVC, temizlemesi kolay, antibakteriyel, alerji yapmayan malzemelerden üretilmiş bir zemin döşeme malzemesidir. 60 x 60 cm ebatlarında bulunan bu malzemenin zeminlere uygulanması oldukça kolaydır.

Luxury Vinyl Tile (LVT) PVC

Doğal taş, seramik, granit, parke, deri veya doğal ahşap gibi görünümlere sahip vinil zemin malzemesidir. Farklı ebat ve farklı kalınlık seçenekleri bulunmaktadır.

Rulo PVC

PVC, yapı sektöründe oldukça geniş bir kullanım alanı olan polimer bir malzemedir. Isı ve ses yalıtımı konusunda başarılı bir malzemedir. Hijyen bir yapıdadır ve kolay temizlenebilir.

Spor PVC

Çoğunlukla kapalı spor alanlarında kullanım için tercih edilen, şok emme derecesi yüksek olan ve üzerinde spor yapılan alanlarda ihtiyaç duyulan performans gerekliliklerini karşılayan bir zemin kaplama malzemesidir.

Kauçuk PVC

Koruyuculuğu, esnekliği, darbe emici özelliği yüksek bir zemin kaplama malzemesidir. Sahip olduğu özellikler dolayısıyla, genelde çocuk parkı, oyun alanı vb. yerlerde kullanımı tercih edilmektedir.